A Private Affair

Genel Bakış

1940'lar, Galiçya. Dedektif ruhu taşııyan üst sınıfa mensup Marina Quiroga, sadık uşağı Hektor'un yardımıyla şehire dehşet saçan katili tuzağa düşümreye karar verir.

Bölümler

 • 1
  Zambak50dk

  Ağabeyi başkomiser olan, güzel bekar Marina Quiroga bir gece limanda bir kadını bıçaklayan bir adamla karşılaşır. Bu olay Marina'nın içindeki dedektifi uyandırır ve sadık uşağı Hektor ile birlikte olayı araştırmaya başlar.

 • 2
  Bella Lolita50dk

  Katil Marina'yı tehdit ettikten sonra Arturo kız kardeşini korumak ve araştırmaya devam etmemesi için annesinin evine koruma yerleştirir. Ancak Marina ve Hektor kaçmayı başararak katilin saklandığını düşündükleri Belle Epqgue tiyatrosuna giderler.

 • 3
  Mavi Ev50dk

  Katil polisi atlatmayı başarırı, Arturo halkı tehdit eden bir katilin ortada dolaştığı gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Bu arada Marina ve Hektor yeni ipucu bulur, bu ipucu onları ölüm tehlikesi altında olan 2 kadının kimliğine ulaştırır. O kadınları ararken kendilerini Kadınlar Evi'nde bulur ve

 • 4
  Maskeli Balo50dk

  Katili gözaltına aldıktan sonra, Marina'nın polis olma hayali suya düşecek gibidir. Ancak Castano'nun sayesinde dosya yeniden açılır. Birlikte katilin hâlâ serbestçe dolaştıüğına ikna olurlar ve onu yakalamak için bir plan önerirler. Su Evi müşterileri içim bir maskeli balo düzenlenecektir.

 • 5
  Son Tren50dk

  Marina, katil tarafından kaçırılır ancak kurtulmayı başarır, ama kaçarken yaralanır. Pablo'nun yardımıyla, Hector Su Evi'ndek tabloyu yapan ressamın kimliğini ortaya çıkarır. Katilin kimliğini öğrenmek için bu ressamı aramaya karar verirler.

 • 6
  Son Kız50dk

  Katilin sıradaki kurbanını öğrenmişlerdir, ve kadına katilden önce ulaşmak zorundadırlar. Marina kadının güvenini kazanmak üzereyken katil ortaya çıkar. Marina Margo'yu kurtarmayı başarır ve onu koruyacağına söz verir. Ama kısa süre sonra Marina kimsenin iddia ettiği kişi olmadığını ve etrafındaki,

 • 7
  İntikam Şeytanı50dk

  Marina, Pablo'nun arabasında katilin maskesini bulur ve onunla yüzleşir. İtişme sırasında bir ağaca çarparlar. İki hafta sonra uyandığında yanında Pablo'yu görür, Pablo onu masum olduğuna ikna etmeye çalışır. Artık maske ellerindedir ve bunu yapan kişinin ancak bir kişi olabileceğini tahmin ederler.

 • 8
  Aile Sırları50dk

  Cinayetlerin 30 yıl önce Orense'de başladığını çözdükkten sonra, Marina, Ramirez ve Pablo zambaklı katilin gerçek kimliğini öğrenmekiçin oraya gitmeye karar verirler. Asla farkında olmadıkları bir şey vardır, katil başından beri onlara şüphe çekmeyecek kadar yakındır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir