Hayal Adası

Genel Bakış

Doğa harikası bir atmosfer içinde, gelen konukların tüm fantezilerinin gerçekleştirildiği adanın yeni misafirlerinden biri de yerel bir sabah programı sunucusudur ve basit bir isteği vardır; aç olduğunu farkedene kadar yemek. Ölümcül bir hastalığa yakalandıktan sonra, kocasıyla birlikte adaya gelen Ruby Akuda'ya ise yaşam için ikinci bir şans verilir.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm43dk

  Doğa harikası bir atmosfer içinde, gelen konukların tüm fantezilerinin gerçekleştirildiği adanın yeni misafirlerinden biri de yerel bir sabah programı sunucusudur ve basit bir isteği vardır; aç olduğunu farkedene kadar yemek. Ölümcül bir hastalığa yakalandıktan sonra, kocasıyla birlikte adaya gelen

 • 2
  2. Bölüm43dk

  Evlilikleri eskiyen iki maceraperest en büyük serüveni birlikte yaşamak isterler. Dul Brent, 35 yıl uuduktan sonra uyanıkken kederi ile yüzleşmeye hazır olup olmadığına karar vermelidir.

 • 3
  3. Bölüm43dk

  Gösterişli, eksantrik Eileen ayrı yaşadığı kızı ve ailesiyle vakit geçirmek ister; ancak onlar Eileen’ı görmeyi reddederler. Hayal kırıklığına uğrayan fizik profesörü Charles, adada başka bir şey olup olmadığını bilmek ister.

 • 4
  4. Bölüm43dk

  Perküsyoncu Alma, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan Küba’lı ailesi tarafından kabul edilmek ister; ancak O’nun müzik kariyerini neden onaylamadıklarını anlamak için geçmişlerini tekrar gözden geçirmelidir.

 • 5
  5. Bölüm43dk

  Nisha, evlilik kararı için ailesinin önerdiği eş adayı Saven ile uzun zamandır birlikte olduğu erkek arkadaşı Josh arasında seçim yapmalıdır. Adanın kendisine bu konuda yardım etmesini ister.

 • 6
  6. Bölüm43dk

  Eski arkadaşlar Nettie, Camille ve Margot 50. yaş günlerini kutlamak için adaya gelirler. Fantezileri arkadaşlıklarındaki fay hatlarını ortaya çıkarır.

 • 7
  7. Bölüm43dk

  Hayatı kabullenmek isteyen bir kitap kurdu en sevdiği yazarla tanışmak için zamanda geriye gider. Rekabet gücü yüksek bir hayatı devam ettirme uzmanı, nihai meydan okumaya hazırlıklı olmadığını öğrenir.

 • 8
  8. Bölüm43dk

  Genç bir sanatçı olan Ramon, akıl hocası Jasper'ı tekrar görmek ister. Jasper, Ramon üzerinde kendisinin en iyi etkiye sahip olmayabileceğini fark eder.

 • 9
  9. Bölüm43dk

  Bir iş kadınının mükemmel bir Noel ve "Bay Doğru" ile tanışma fantezisi, Roarke'u beklenmedik şekillerde test eder. Yeni bir Gizli Noel Baba geleneği Ruby ve Javier'in geleceğe bakmasını sağlarken; bu arada Bay Jones da kendi geçmişiyle yüzleşir.

 • 10
  10. Bölüm43dk

  (Final Bölümü) Bir iş kadınının mükemmel bir Noel ve "Bay Doğru" ile tanışma fantezisi, Roarke'u beklenmedik şekillerde test eder. Yeni bir Gizli Noel Baba geleneği Ruby ve Javier'in geleceğe bakmasını sağlarken; bu arada Bay Jones da kendi geçmişiyle yüzleşir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir