Şahmaran

Genel Bakış

Şahsu, öğretim görevlisi olarak gittiği Adana’da yıllar önce annesini terk eden büyükbabasıyla yüzleşmeye kararlıdır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran’ın soyundan gelen ve Mar adı verilen sıradışı ve gizemli bir topluluğun ortasında bulur. Aşkın ve bilgeliğin en büyük sembollerinden olan Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, Şahsu’nun da gelmesiyle tarihi kehanetin tamamlanmasını beklemektedir. Büyükbabasından geçmişin hesabını sormak üzere yola çıkan Şahsu’nun Maran ile yollarının kesişmesiyle bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Bölümler

 • 1
  Dünya Sancısı0dk

  Şahsu, dedesiyle yüzleşmek için yabancı bir şehre gelir ve burada Maran’la tanışır. Maran kehanete inanmadığı için Şahsu’dan uzak durur. Fakat çok geçmeden ilk alamet gerçekleşir.

 • 2
  Yağmurun Söyledikleri0dk

  Anavarza Kalesi'nde yaşananlar, insanların da Marların da endişelerini artırır. Etrafında olağan dışı bir şeyler olduğundan şüphelenen Şahsu, Maran’la gitgide yakınlaşmaktadır.

 • 3
  Kararsız Denge0dk

  Şahsu yılanlarla korkutucu bir olay yaşar. Bu olay, Şahsu’ya dedesiyle sandığından daha çok ortak noktası olduğunu gösterecek ve Maran’a doğru bir adım atma cesareti verecektir.

 • 4
  İnanmanın Dayanılmaz Hafifliği0dk

  Kehanet yaklaşmakta, Şahsu’nun etrafındaki çember daralmaktadır. Maran, onu hayati bir tehlikeden kurtarmak için sınırları aşınca, Şahsu artık Maran'dan da şüphelenmeye başlar.

 • 5
  Gelecek Değişir0dk

  Şahsu efsaneyi araştırmaya başlamıştır. Marlar fark edince Maran hızla Şahsu’yu alıp uzaklaştırır. Ne var ki, karanlık peşlerindedir. Ve yeni hedefi Cihan’dır.

 • 6
  Hayat Gürültüsü0dk

  Maran ve Şahsu mecburen uzak kalınca, beklediği fırsat Cihan’ın ayağına gelir. Arun’un etkisine giren Cihan, Şahsu’yu da kendisini de tehlikenin kalbine kadar götürecektir.

 • 7
  Aşkın Tekerrürü0dk

  Şahsu artık neye inanacağına karar vermek zorundadır. Dedesi ise tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Marlar o gece bir şenlik düzenler. Ve şenlikte son alamet kapıya dayanır.

 • 8
  İçimdeki Yılan0dk

  İnsanların, yılanların ve aşkın kaderinin çizileceği gün gelir. Şahsu ve Maran büyük bir yüzleşme yaşar. Geriye tek soru kalır: Gerçekleri öğrenen Şahsu kehaneti kabul edecek midir?

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir