The Act

Genel Bakış

Gerçek bir hikâye üzerine çekilen dizi, kızına karşı epey düşkün olarak tanınan bir annenin evinde ölü bulunması, olayın akabinde kanser ve çeşitli beyin hastalıkları bulunan 23 yaşındaki kızı Gypsy Rose’un ortak Facebook hesaplarından “Sürtük geberdi” yazan bir paylaşımda bulunması nedeniyle olayların derinine inilmesi ile başlıyor ve şoke edici gerçekler açığa çıkıyor.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm: La Maison du Bon Reve53dk

  Tatlı mı tatlı bir kız olan Gypsy Rose ve ona epey düşkün olan annesi Dee Dee, yeni bir mahalleye taşınır. Gypsy, pek çok hastalığının getirdiği engelden dolayı kendini yalnız hisseder ve arkadaş edinmeye heveslidir. Ancak yeni komşuları oldukça meraklıdır ve Dee Dee ve Gypsy'nin saklanacak sırları

 • 2
  2. Bölüm: Dişler53dk

  Gypsy "Yılın Çocuğu Ödülü" nü alır, ancak şüpheci bir doktorun dikkatini çeken acil bir diş problemi, Dee Dee'nin sırlarını açığa çıkarabilir.

 • 3
  3. Bölüm: İki Wolverine53dk

  Dee Dee, Gypsy'i kostümlü bir organizasyon için giydirir. Burada Gypsy, annesi ile kurduğu sığ ilişkisini tehlikeli bir şekilde karmaşıklaştırabilecek çekici erkekleri cezbedecek ve annesinin yalanlarını sorgulamaya başlayacaktır.

 • 4
  4. Bölüm: İçeride Kal53dk

  Gypsy Rose büyürken Dee Dee, onu kontrol altında tutmak için yeni yasal önlemler almak zorunda kalır. Gypsy büyürken, cinsel bir farkındalık yaşamak için de daha ileri gitmekten çekinmeyecektir.

 • 5
  5. Bölüm: B Planı53dk

  Gypsy ve Nick, yüz yüze buluşma ve ilişkileri için Dee Dee'nin rızasını kazanmayı umma planları yapar, ancak planları feci bir şekilde ters gittiğinde, birlikte olabilmek için uç bir seçim yapmaya zorlanırlar.

 • 6
  6. Bölüm: Yepyeni Bir Dünya53dk

  Gypsy ve Nick kaçarken, genç Dee Dee'yle ilgili flashbackler, annesiyle yaşadığı travmanın Gypsy ile çatışmak için onu nasıl hazırladığını ortaya döker.

 • 7
  7. Bölüm: Bonnie ve Clyde53dk

  Gypsy, Wisconsin'de Nick'le birlikte yeni bir hayata başlamak için heyecanlıdır, ancak yeni hayatları onun hayal ettiği gibi "sonsuza kadar mutlu yaşadılar" şeklinde ilerlemez ve geçmişteki ihlallerinin peşine takılabileceğini fark ettiğinde kaygısı daha da artar.

 • 8
  8. Bölüm: Özgür53dk

  Gypsy, yaptıklarını savunarak hayatı için savaşırken, Mel ve Lacey kapalı kapılar ardında her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir