The Fabulous

Genel Bakış

Hayatlarını moda endüstrisine adamış ve orada hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesi. Ji Woo Min, fotoğrafların iyileştirilmesinden sorumlu olan serbest çalışan bir rötuşçudur. Yakışıklı ve işinde yetkin ama işine ya da aşka tutkulu değil. Pyo Ji Eun küçüklüğünden beri moda alanında çalışmayı hayal ediyordu. Şu anda lüks bir marka tanıtım ajansının bölüm şefi olarak çalışıyor. Moda alanında ayakta kalma mücadelesi verirken, parlak kişiliği ve pozitif enerjisiyle kendini koruyor

Bölümler

 • 1
  Dom Pérignon ve Bir Kadeh Soju56dk

  Pyo Ji-eun bir moda defilesinde eski sevgilisi Ji Woo-min'le karşılaşır. Daha sonra Ji-eun bir göreve gönderilir ve Ye Seon-ho da ilgisiz erkek arkadaşıyla yüzleşir.

 • 2
  Büyükannenin Şalı ve Cheongdam Moda Camiası56dk

  Şarkıcı JD'yle yapılacak fotoğraf çekimi yüzünden Ji-eun'un, talepkâr biri olan Hong Ji-seon'la çalışması gerekir. Ji-eun’un büyükannesi paniğe sebep olunca Woo-min devreye girer.

 • 3
  Çok Özel Müşteri ve Düzenli Müşteri56dk

  Joseph Jean Se-pyeong'a beklenmedik bir müşteri gelir. Audrey'yi ayakta tutmaya çalışan Ji-eun, eski sevgilisinin şirketinde önemli bir sunum yapma şansı yakalar.

 • 4
  Gezici Dükkân ve Terzihane56dk

  Ji‑eun, gizlice Kore'ye gelen ünlü ve eksantrik bir tasarımcıya eşlik etmekle görevlendirilir. Woo‑min'in Ji‑eun'a karşı duyduğu hisler güçlenir.

 • 5
  Takipçileriniz ve Takip Ettikleriniz56dk

  Bir partide karşılaşan Ji‑eun ve Woo‑min gergin anlar yaşar. Ji‑seon, JD'nin kaprislerine katlanırken Ji‑eun müşterisinin isteklerine ayak uydurmaya çalışır.

 • 6
  Fotoğraf Duvarı ve Sergi56dk

  Seon‑ho kariyer değişikliği yapmayı düşünür. Ji‑eun'un ajansı bir sergiye gelecek ünlüler için fotoğraf duvarı hazırlar. Woo‑min eski bir lokantadan ilham alır.

 • 7
  Klasiklik ve Sürdürülebilirlik56dk

  Joseph büyük bir iş fırsatı yakalar. Woo‑min ve Ji‑eun eski bir kamp gezisini anımsar. Bir moda çekimi sırasında bir eşi daha olmayan bir çanta kaybolunca ortalık karışır.

 • 8
  Moda ve Tutku56dk

  Earlain J'in görkemli lansmanı yaklaşırken herkes streslidir. Joseph, koleksiyonunu tamamlamakta zorlanır ve Woo-min cesur bir karar verir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir