The Gryphon

Genel Bakış

Popüler fantezi romanı Grifondan uyarlanan dizide farklı bir dünyadan gelen karanlık bir güç Mark ve sevdiklerine karşı bir tehdittir. Mark ailesinin ağır mirasını kabul etmek ve savaşa girerek dünyamızı Grifonun pençelerinden kurtarmak zorundadır.

Bölümler

 • 1
  Zor Zamanlar İçin Tedavi0dk

  Markın ağabeyi Thomas, 16. yaş gününde onu karanlık bir aile sırrıyla tanıştırır ve ona ürkütücü yaratık Griffon tarafından yönetilen farklı bir dünya olan Kara Kulenin Defterini verir. Peki ama Defterin babalarının ölümüyle ne ilgisi vardır?

 • 2
  Beni İlgilendirmez0dk

  Memonun yardımıyla Mark, Kara Kule dünyasında kaybolan ağabeyi Thoması bulmak için isteksizce yola çıkar. Bu arada Becky, Markın geçmişini araştırır ve korkunç bir sır keşfeder.

 • 3
  Lanet Bir Kahraman0dk

  Annesinin rızası olmadan, Mark, Memoyu kurtarmak için Kara Kule dünyasına dönmenin bir yolunu bulmaya çalışır. Bu arada Becky, Defterdekiler gerçekten var mı yoksa Mark halüsinasyon mu görüyor, öğrenmeye çalışır.

 • 4
  Çok Basit0dk

  Mark ve Memo, Thoması kurtarmak için bir plan yaparlar. Becky hiçbir şeyden şüphelenmez. Markın her şeyi hayal ettiğine inanmaktadır. Onu bir psikiyatri koğuşuna yatırmak isteyen annesi de öyle. Mark kaçmayı başarabilecek midir?

 • 5
  Çocuk Hazır0dk

  Mark ve Memo boynuzluların gelişine hazırlanırken Becky, Markın annesini onun sanrılar görmediğine ikna etmeye çalışır. Ama sonra işler korkunç şekilde değişir…

 • 6
  Nefretini Hisset!0dk

  Markın annesi, Bräkerden kocasının ölümüyle ilgili şok edici bir bilgi alır. Mark ve Memo kule dünyasının en büyük dehşetiyle yüzleşirler.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir