The Loudest Voice

Genel Bakış

Fox News'in kurucusu Roger Ailes'in hayatı. Ailesi tartışmalı bir şekilde perde arkasından Cumhuriyetçi partiyi yönetir ve bu sayede dünya liderlerine danışman olur. Hayatının son yıllarında taciz suçlamalarıyla Fox News'tan ayrılmak zorunda kalır ve Amerika'daki güç dengeleri değişir.

Bölümler

 • 1
  199550dk

  Roger Ailes, Fox News Channel’ı kurmak için medya patronu Rupert Murdoch ile güçlerini birleştirir. Rekabette öne geçmek için hararetle çalışan Roger, düşünülemez olanı yapmalıdır - altı aylık bir süre içinde tüm bir ağı yayına sokmak.

 • 2
  200150dk

  Fox haber kanalı, CNN'i geçerek 1 numaralı haber ağı olma yolunda ilerler. Ama 11 Eylül terör saldırısı her şeyi değiştirir. Roger, haberleri yeni bir gündemle doldurmaya başlar ve sonunda Fox'u reyting yarışının zirvesine çıkarır.

 • 3
  200850dk

  Barack Hussein Obama'nın seçilmesiyle, Roger ve Fox haber kanalı, Fox'un en büyük düşmanının kim olduğunu fark eder. O düşmanla başlayacak olan yarışın, Fox'u 1 numaralı haber ağı yapacağını anlar. Kimsenin şüphelenmediği şey, Roger'ın gizli dünyasının gizli derinlikleridir.

 • 4
  200950dk

  Roger, mirasını New York'ta satın aldığı bir gazetenin editörü olarak işe aldığı 25 yaşındaki asistanı Joe Lindsley'de bulur. Gazeteyi muhafazakar bir haber kaynağına çeviren Roger, Obama ve Beyaz Saray'dan intikamını alır.

 • 5
  201250dk

  Fox artık ülkedeki en baskın ve güçlü haber kanalıdır ve Roger tüm gücünü kullanır. Ancak Gretchen Carlson'ın yarattığı tehlikeyi görmez. Roger tarafından yıllarca taciz edilen Gretchen artık bıkmış durumdadır.

 • 6
  201550dk

  Gretchen Carlson, Roger'ın tacizini bir yıılı aşkın bir şekilde gizlice kaydeder ve cinsel taciz konusunda uzmanlaşmış bir avukatla çalışır. Roger, bir başkan seçme hedefine ulaşmak için elinden geleni yapar ve mükemmel adayı Donald Trump'ta bulur.

 • 7
  201650dk

  Gretchen Carlson'ın davası kamuya açıklandığında, Roger kriz moduna geçerek kariyerini ve mirasını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ama her şeyini kaybederken bile en büyük başarısı onu gölgede bırakır; Donald Trump başkanlığı kazanır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir