Collateral

Genel Bakış

Collateral, bir pizza dağıtıcısının sebepsiz ölümü üzerine inşa edilmiş bir gerilim hikayesi olarak ekranlarımızda baş gösterecek. Soruşturmanın başına getirilen polis dedektifi Kip Glaspie, diğerlerinin aksine bunun sebepsiz yere işlenmiş rastgele bir cinayet olduğuna inanmadığından bu işin peşine düşer ve cinayetin arkasındaki gizemin perdesini aralamaya çalışır.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm60dk

  Gelişigüzel bir sokak saldırısı gibi görünen olayı araştıran Dedektif Glaspie, ipucu bulmak için kurbanın korkmuş ailesiyle görüşür. Kilit bir tanık, bir kanıtı gizler.

 • 2
  2. Bölüm60dk

  MI5 da konuya dahil olurken Glaspie ve Bilk umut vadeden bir ipucu bulur. Siyasi baskı altındaki David, Linh'in sırlarını açıklar. Shaw yeni bir travma yaşar.

 • 3
  3. Bölüm60dk

  Yeni bir cinayetten sonra Glaspie daha derin bir komployu açığa çıkarır. Karen kontrolden çıkar. Jane bir hesaplaşma yaşar. Bir muhbir MI5'dan korunma talep eder.

 • 4
  4. Bölüm60dk

  Glaspie komploculara yaklaşır. Jane zorlu bir seçimle karşılaşır. David siyasi arenada şiddetli eleştirilere maruz kalır. Shaw zor bir karar verir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir